1. Монослот »
  2. NetEnt »
  3. Ghost Pirates

Ghost Pirates

Грати на гроші

Ігровий автомат Ghost Pirates випущений у 2013 році та входить до колекції кращих ігор від NetEnt. Він присвячений піратській тематиці, тому в компанії головних персонажів геймер зможе віртуально вирушити до морської подорожі на пошуки загублених скарбів. Для прибуткової гри виробник передбачив спеціальні символи, додаткові коефіцієнти множення та раунд безкоштовних спинів. Залежно від ігрового досвіду запускати відеослот “Примарні Пірати” можна безкоштовно або з реальними грошовими ставками. Якщо ви вважаєте за краще грати в класичні слоти Монослот, то грайте в Go Bananas.

Технічне наповнення моделі

Ghost Pirates – п’ятибарабанний ігровий автомат, у якому використовується нестандартна механіка активації та деактивації барабанів. Усього виділяють п’ять рівнів:

  • на першому рівні активний лише один барабан і може утворитися три призові комбінації;
  • на другому відкривається другий барабан, а кількість комбінацій збільшується до дев’яти;
  • на третьому – активними стають три барабани, а призові поєднання можуть утворитися 27 способами;
  • на четвертому – активні чотири котушки, на яких може сформуватися 81 комбінація;
  • на п’ятому – може утворитися 243 виграшні послідовності, всі п’ять барабанів активні.

Показник повернення виплат встановлено на рівні 95,28%. Дисперсія – середня. Діапазон ставок на спин геймер має право регулювати самостійно – від 1 до 25 монет.

Ігрова символіка слота Ghost Pirates: особливі символи

Піратська емблема із зображенням Веселого Роджера – спеціальний Вайлд-символ. Він призначений замінити стандартних символів. Його можливості також поширюються на Скаттер-знак. Він представлений скринькою зі скарбами та не залежить від активних ліній. Це означає, що символ Розкиду може випадати будь-де на екрані.

Бонусна гра

Призовий раунд онлайн-слоті Примарні Пірати представлений серією з 15-25 безкоштовних обертань. Вони стартують після випадання від трьох символів Розкиду – скринь зі скарбами. Кількість фриспінів розраховується виходячи з числа Скаттерів, що випали:

  • три Скаттери активує 15 FS;
  • чотири символи Розкиду – 20 FS;
  • п’ять скаттерів – 25 FS.

Під час безкоштовних обертань діє множник х3. Під час розрахунку виграшу враховується ставка, яка була актуальною на момент активації серії безкоштовних обертань. Раунд рисунок може бути продовжений, якщо на екрані додатково з’явиться від трьох символів Розкиду.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ