fbpx Про компанію | Найбільший вибір дверей у Вінниці

Найбільший вибір дверей у Вінниці

Працюємо у будні з 9 до 17, у вихідні з 9 до 15
м. Вінниця, вул. Некрасова, 127.
+ 38 (098) 671-18-51
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Укр

Про компанію

робм
полоска

Наша місія - відкривати закрите, закривати відкрите так, щоб Ваш життєвий простір був теплим, затишним, комфортним і дарував відчуття захищеності.

«Дверне Діло» - це компанія, яка більше 16 років успішно працює на ринку з продажу та встановлення міжкімнатних і вхідних дверей. Ми пропонуємо продукцію шести дверних виробників, в якій оптимально поєднується якість, ціна і дизайн - все те, що зробить ваш будинок надійним, красивим і затишним.

Компанія «Дверне Дело» - співпрацює тільки з тими заводами-виробниками, продукція яких знаходиться на високому рівні стандартів якості, адже наші клієнти гідні найкращого.

Крім продажу вхідних і міжкімнатних дверей, фірма «Дверне Дело» пропонує широкий вибір високоякісних погонажних виробів, стильної фурнітури для міжкімнатних дверей і плінтуса, колір якого можна підібрати відповідно до дверного блоку.

У наших магазинах для Вас працюють грамотні продавці-консультанти, які нададуть інформацію про особливості дверей з різних матеріалів, наочно продемонструють всі переваги тієї чи іншої моделі та допоможуть визначитися з остаточним вибором, а також проведуть розрахунки необхідної кількості потрібних матеріалів.