1. Монослот »
  2. NetEnt »
  3. Dead or Alive

Dead or Alive

Грати на гроші

Dead or Alive розроблений провайдером NetEnt у 2009 році. Причини популярності серед гравців очевидні: віддача 96,8%, чітка графіка, можливість гри на будь-якому пристрої, фрізпіни, просте управління та привабливий геймплей із можливістю зірвати справді великий куш.

Тематика грального автомата присвячена часам Дикого Заходу та мисливцям за головами. Вся символіка підпорядкована головній ідеї – ковбої, зброя, гроші та гонитва за злочинцями. Все це супроводжується звуками стрілянини, помаху батога, гуркотом грому і криком птахів. Якщо вам більше подобається грати фруктами, можете вивчити слот Fruit Shop.

Технічне наповнення моделі

Слот Dead or Alive запускається на пристроях з операційною системою Windows, Linux, Mac, а також з будь-якого мобільного браузера.

Ігровий автомат від Monoslot складається з п’яти барабанів у три ряди та 9 ліній для ставок. Виграш приносять 3-5 комбінацій однакових символів, які вишиковуються від лівої котушки. Розмір виграшу розраховується від коефіцієнта кожної конкретної комбінації символів та розміру ставки.

Якісна графіка, продумана символіка та оригінальний звуковий супровід дозволяють слоту збирати великі аудиторії поціновувачів справжніх якісних онлайн-ігор.

Інтерфейс максимально простий, але продуманий до деталей: на ігровому полі розташована інформація про прогрес гри, розмір ставок, а також клавіші управління грою та налаштування.

Ігрова символіка слота Dead or Alive: особливі символи

Ігровий автомат має 10 основних символів. Перші п’ять – це гральні карти зі значенням 10, J, Q, K та A, вони приносять геймеру найменший виграш. Наступні п’ять варто розмістити в порядку зростання відповідно до прибутковості для гравця: пара чарок, чоботи зі шпорами, білий капелюх, пістолет у кобурі та золота зірка шерифа.

Існують у слоті та інші сюрпризи – це wild- та scatter-символи. Іконка із зображенням постера розшукуваного злочинця замінює інші символи та збільшує виграш, у бонусній грі вона має своє особливе призначення. Перехрещені кольти активують гру з фрі спинами, де виграш має мультиплікатор х2.

Бонусна гра

У бонусному раунді активується 12 фриспінів. Мета гри – зібрати 5 постерів головних головорізів. На кожному барабані може бути зафіксовано тільки одне зображення злочинця, що розшукується.

Дикий символ стає в цьому раунді липким і залишається на місці в подальшому обертанні барабана до закінчення гри. Усі виграші множаться на 2.

У бонусному раунді змінюється графіка та музичний супровід – геймер потрапляє всередину салуна, де звучить характерна для Дикого Заходу музика.

Ігровий автомат Dead or Alive став настільки популярним серед гравців онлайн-казино, що у 2019 році розробник випустив другу частину вестерну.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ