1. Монослот »
  2. NetEnt »
  3. Fruit Shop

Fruit Shop

Грати на гроші

Fruit Shop – ігровий апарат від провайдера NetEnt з виплатами по ланцюжках з однакових картинок. Показник віддачі дорівнює 96,71%. Символьний ряд представлений знаками гральних карт та фруктами. Ігрове поле виконане у вигляді вітрини магазину. Під барабанами є рядок, що біжить, з підказками. Геймер може виграти бонусні спини із додатковим множником виплати. Любителям піратів і всього, що з цим пов’язано буде цікавим слот Ghost Pirates.

Технічне наповнення моделі

Автомат “Фруктовий Магазин” складається з 5 барабанів із 3 осередками на кожному. Виплати відбуваються за 15 фіксованими лініями. Ставка задається в діапазоні від 15 до 375 монет за допомогою кнопок на панелі керування:

  • рівень – від 1 до 25;
  • вартість монет – від 0,01 до 1;
  • “Максимальна Ставка” – швидке встановлення максимальної ставки.

В апараті є звичайний та автоматичний режими обертання барабанів. Виграшні комбінації складаються з 3, 4 чи 5 ідентичних знаків на лінії. Ланцюжок із картинок повинен починатися з крайнього лівого барабана. Виняток становлять вишні – оплачуються навіть 2 символи у призовій послідовності.

Ігрова символіка слота Fruit Shop: спеціальні символи

Карткові знаки утворюють призові ланцюжки з невисокими виплатами – від 5 до 150 ставок. За 3, 4 або 5 кавунів гравець отримає коефіцієнти х15, х75 та х200. Виграшні послідовності з апельсинів принесуть від х20 до х500, з лимонів – до х750. Виплати по ланцюжках із слив – від х25 до х1000. Комбінації з 2-5 вишень приносять максимальні множники – від х5 до х2000.

Усі фруктові символи в Монослот можуть запускати фриспіни. Знак із логотипом гри – Wild, який замінює будь-які картинки у комбінаціях. Якщо призовий ланцюжок утворився за участю Вайлда, виграш за ним подвоюється.

Бонусна гра

Ланцюжки з однакових фруктів на лінії запускають фриспіни. Дві вишеньки активують одне повторне обертання барабанів. Будь-які 3 фрукти також принесуть респін. За ланцюжок з 4 вишень, слив, лимонів, апельсинів або кавунів гравець може зробити 2 безкоштовні обертання. Коли на барабанах утворюється послідовність із 5 однакових фруктів, гемблер отримає 5 фриспінів. Бонусні обертання грають із тим рівнем ставки та номіналом монет, з яких були запущені. До всіх виграшів під час безкоштовних спинів застосовується множник х2.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ